грн.
uk

Про нас

Чому обрати наш магазин? Наші переваги.

01

Цікаві розвиваючі конструктори.

Ми створюємо не просто дерев'яні іграшки, а іграшки по принципу конструктора, чи 3Д пазлу. Вони не тільки цікаві, а й корисні для вашої дитини, оскільки вчать уважності, розвивають фантазію та дрібну моторику. Вашій дитині буде цікаво зібрати ляльковий будиночок чи рухому модель з деталей, самостійно, для цього не потрібно інструментів чи клею.

02

Іграшки з натуральних матеріалів.

Усі вироби виготовляються з натуральних матеріалів. Ми не використовуємо пластик, свинець та інші шкідливі речовини. Наші іграшки можна пробувати на смак, бо виготовлені вони з дерева та фанери, і навіть фарба на натуральному розчиннику - воді.

03

Дитячі іграшки зроблені в Україні.

Усі пропоновані іграшки виготовлені в Україні, українцями, і на 100% з українських матеріалів. Ніякого імпорту, ніякого Китаю. 

04

Унікальність.

Наші іграшки унікальні, їх не можливо знайти в звичайних дитячих магазинах. 

Декілька слів про нашу ідею

розвиваючі іграшки 

або як і для чого ми це робимо

Рішення створити дерев'яну іграшку народилося під час пошуку подарунку. Не хотілося купувати пластмасовий мотлох, яким переповнені магазини дитячих іграшок, часто навіть за такою ціною, що звичайній людині не під силу його придбати для своєї дитини.  Хотілось придбати щось дійсно цікаве та оригінальне., але й корисне. Тим часом,  інтернет підсунув ідею у вигляді мініатюри будинку для ляльки , а з закутків пам'яті виринули  дитячі фантазії. Так і було вирішено створити іграшку для подарунку власними руками, з підручних матеріалів.  "Власними руками" - де що не точно, бо те що ми пропонуємо - не хенд мейд, а вся наша команда має чималий досвід у виготовленні меблів та предметів інтер'єру. Тому навіть перший зразок створювався професійно. А за  неповний місяць ми створили ляльковий будиночок, який, після певних удосконалень, Ви можете оцінити у нашому магазині, разом з іншими іграшками.

У створенні продукції бере невелика кількість людей. Наша команда невелика і складається всього з декількох людей:

  1. Дизайнер - відповідає за створення концептів та задає основний курс.
  2. Інженер - технолог - проектує нові моделі іграшок, тестує та запускає їх у виробництво.
  3. Оператори верстатів.

Це забезпечує  високу мобільність і гнучкість процесу, та дозволяє оперативно реагувати на Ваші побажання.

Маркетингова політика.

Інтернет розкриває широкі можливості. Для того, що б знизити ціну і зробити дитячі іграшки доступними широкому колу, ми вирішили, що не будемо використовувати дорогі торгові площі. Основним шляхом продажу продукції буде інтернет. Це виключає також оплату роздрібних продавців з їхньою націнкою.

Також, ми не рекламуємось поза межами інтернету. Ми не використовуємо дорогих офісів, а процес налагоджений таким чином, що в постійній наявності перебуває стільки продукції, що б забезпечити роботу протягом тижня-двох.  Тим часом виготовляються нові партії. Тому нам не потрібні великі склади.

Таким чином, усі ці фактори дають Вам гарантію того, що Ви отримуєте річ від виробника без посередників, з рук в руки, за найкращою ціною.  Якщо Ви бачите десь аналогічний товар дешевше, то це може говорити лише про його сумнівну якість та комплектацію.

Отже, наша основна концепція - це виготовлення оригінальних, цікавих та корисних речей для дитини. Ми прагнемо до того, що б іграшка приковувала увагу і могла б на довгий час зайняти дитину. Ми хочемо дати Вам можливість придбати якісну річ вітчизняного виробника, бо вважаємо, що маємо усе необхідне для того, аби виготовляти речі краще, ніж китайці чи європейці. Тому ми впевнені, що Ви будете задоволені покупкою.   Також, ми постійно працюємо над створенням нових моделей, якими будемо поповнювати магазин. Ви можете побачити новинку ще до появи її в магазині, відвідавши розділ "незабаром в продажі".

Нас дуже цікавить Ваша думка, а також Ваші зауваження та побажання. Тому будемо раді спілкуванню з Вами. Ви завжди можете зв'язатись з нами будь яким зручним способом:

Контакти