грн.
uk

Вітаємо у магазині дерев'яних іграшок.

Ми раді, що Ви завітали до нашого інтернет магазину дерев'яних іграшок. Отже, що ми пропонуємо?

Усі наші іграшки покликані міцно та надовго захопити увагу Вашої дитини. Це розумні, розвиваючі конструктори, які спонукають думати і вигадувати безліч цікавих ігор. Вони вчать уважності та акуратності, а також розвивають дрібну моторику, що дуже важливо для розвитку дитини.

 У відповідних розділах Ви можете знайти для себе те, що Вам більше подобається. На даний момент це 3д пазли - ляльковий будиночок та лялькові меблі. Найближчим часом - вже завтра! - ми додамо також рухомі дерев'яні механізми. 

Особливості.

Усі вироби виготовляються з натуральних матеріалів. Це - іграшки з фанери та дерев'яні іграшки.

Фанера, яку ми використовуємо, виключно першого сорту. Клас емісії клею складає не вище Е-1, що є міжнародною нормою для виготовлення предметів інтер'єру та меблів, в тому числі - дитячих. Іграшки з фанери, як правило, нічим не покриваються і не розфарбовуються - це просто фанера. При бажанні Ви самі можете розфарбувати іграшку на свій смак акриловими фарбами. Для моделей, які пропонуються фарбованими, ми використовуємо виключно натуральні фарби на водяній основі, розчинником в яких служить вода. Такі фарби цілком безпечні для Вас та ваших дітей. І на фанеру, і на фарбу, є всі необхідні сертифікати.

 Ви отримуєте набір деталей, і Ваша дитина має можливість самостійно зібрати ляльковий будиночок, меблі для ляльки, чи дерев'яний механізм. Для цього не потрібно клею чи інструментів - іграшка збирається простим вставленням одних деталей в інші.

Яксть.

Наші дерев'яні іграшки виготовляються на лазерних та фрезерних верстатах з ЧПУ, що забезпечує високу точність виконання. Ми прагнемо уникнути рекламацій, і хочемо, що б Ви повернулись в наш інтернет магазин знову. Тому перед пакуванням кожен дерев'яний конструктор перевіряється в ручному режимі, з метою виключення можливих бракованих деталей.

Як придбати.

Ми радимо, перш ніж робити покупку, ознайомитись з нашим публічним договором, політикою конфіденційності, переглянути відео, і обов'язково почитати відгуки інших клієнтів. Після цього сміливо тиснть на кнопку "купити" і дотримуйтесь інструкцій. Чотири простих кроки оформлення замовлення описані тут.

Програма лояльності.

Ми прагнемо створити комфортні умови нашої співпраці, тому для клієнтів магазину передбачено знижки, бонуси, подарункові сертифікати та накопичувальні бонуси до кожної покупки, які потім можна обміняти на будь яку іграшку. Також, при покупці товарів на суму більш як 500 грн, ми беремо на себе витрати, пов'язані з доставкою.

Партнерська програма.

Ми також пропонуємо Вам заробити реальні гроші з партнерською програмою від нашого магазину. Ви можете зареєструватися як партнер, і отримати партнерське посилання на магазин, яке можна поширювати на різних форумах, дошках оголошень та в соцмережах. Коли клієнт перейде по цьому посиланню і здійснить покупку, ми відрахуємо Вам 10: від суми цієї покупки протягом доби!


Приємних Вам покупок!