грн.
uk

Що подарувати дитині

Для чого вам розвиваюча іграшка

01

Цікаві розвиваючі конструктори.

Ми створюємо не просто дерев'яні іграшки, а іграшки по принципу конструктора, чи 3Д пазлу. Вони не тільки цікаві, а й корисні для вашої дитини, оскільки вчать уважності, розвивають фантазію та дрібну моторику. Вашій дитині буде цікаво зібрати ляльковий будиночок чи рухому модель з деталей, самостійно, для цього не потрібно інструментів чи клею.

02

Іграшки з натуральних матеріалів.

Усі вироби виготовляються з натуральних матеріалів. Ми не використовуємо пластик, свинець та інші шкідливі речовини. Наші іграшки можна пробувати на смак, бо виготовлені вони з дерева та фанери, і навіть фарба на натуральному розчиннику - воді.

03

Дитячі іграшки зроблені в Україні.

Усі пропоновані іграшки виготовлені нами в Україні, українцями, і на 100% з українських матеріалів. Ніякого імпорту, ніякого Китаю. 

04

Унікальність.

Наші іграшки унікальні, їх не можливо знайти в звичайних дитячих магазинах. 

Декілька слів про нашу ідею

розвиваючі іграшки

Отже, що ми пропонуємо?

Усі наші іграшки покликані міцно та надовго захопити увагу Вашої дитини. Це розумні, розвиваючі конструктори, які спонукають думати і вигадувати безліч цікавих ігор. Вони вчать уважності та акуратності, а також розвивають дрібну моторику, що дуже важливо для розвитку дитини.

 У відповідних розділах Ви можете знайти для себе те, що Вам більше подобається. На даний момент це 3д пазли - ляльковий будиночок та лялькові меблі. Найближчим часом - вже завтра! - ми додамо також рухомі дерев'яні механізми. 

Особливості.

Усі вироби виготовляються з натуральних матеріалів. Це - іграшки з фанери та дерев'яні іграшки.

Фанера, яку ми використовуємо, виключно першого сорту. Клас емісії клею складає не вище Е-1, що є міжнародною нормою для виготовлення предметів інтер'єру та меблів, в тому числі - дитячих. Іграшки з фанери, як правило, нічим не покриваються і не розфарбовуються - це просто фанера. При бажанні Ви самі можете розфарбувати іграшку на свій смак акриловими фарбами. Для моделей, які пропонуються фарбованими, ми використовуємо виключно натуральні фарби на водяній основі, розчинником в яких служить вода. Такі фарби цілком безпечні для Вас та ваших дітей. І на фанеру, і на фарбу, є всі необхідні сертифікати.

 Ви отримуєте набір деталей, і Ваша дитина має можливість самостійно зібрати ляльковий будиночок, меблі для ляльки, чи дерев'яний механізм. Для цього не потрібно клею чи інструментів - іграшка збирається простим вставленням одних деталей в інші.

Яксть.

Наші дерев'яні іграшки виготовляються на лазерних та фрезерних верстатах з ЧПУ, що забезпечує високу точність виконання. Ми прагнемо уникнути рекламацій, і хочемо, що б Ви повернулись в наш інтернет магазин знову. Тому перед пакуванням кожен дерев'яний конструктор перевіряється в ручному режимі, з метою виключення можливих бракованих деталей.

Як придбати.

Ми радимо, перш ніж робити покупку, ознайомитись з нашим публічним договоромполітикою конфіденційностіпереглянути відео, і обов'язково почитати відгуки інших клієнтів. Після цього сміливо тиснть на кнопку "купити" і дотримуйтесь інструкцій.