грн.
uk

Про нас

Рішення створити дерев'яну іграшку народилося під час пошуку подарунку. Хотілось придбати щось дійсно цікаве та оригінальне, але й корисне. Пластик, електроніка... не те. Так і було вирішено створити розвиваючу іграшку для подарунку власними руками, з підручних матеріалів.
"Власними руками" - де що не точно, бо те що ми пропонуємо - не хенд мейд, а вся наша команда має чималий досвід у виготовленні меблів та предметів інтер'єру. Тому навіть перший зразок створювався професійно. А за  неповний місяць ми створили ляльковий будиночок, який, після певних удосконалень, Ви можете оцінити у нашому магазині, разом з іншими іграшками.

У створенні продукції бере невелика кількість людей. Це забезпечує  високу мобільність і гнучкість процесу, та дозволяє оперативно реагувати на Ваші побажання.

Маркетингова політика.

Інтернет розкриває широкі можливості. Для того, що б знизити ціну і зробити дитячі іграшки доступними широкому колу, ми вирішили, що не будемо використовувати дорогі торгові площі. Основним шляхом продажу продукції буде інтернет. Це виключає також оплату роздрібних продавців з їхньою націнкою.

Також, ми не рекламуємось поза межами інтернету. Ми не використовуємо дорогих офісів, а процес налагоджений таким чином, що в постійній наявності перебуває стільки продукції, що б забезпечити роботу протягом тижня-двох.  Тим часом виготовляються нові партії. Тому нам не потрібні великі склади.

Таким чином, усі ці фактори дають Вам гарантію того, що Ви отримуєте річ від виробника без посередників, з рук в руки, за найкращою ціною.  Якщо Ви бачите десь аналогічний товар дешевше, то це може говорити лише про його сумнівну якість та комплектацію.

Отже, наша основна концепція - це виготовлення оригінальних, цікавих та корисних речей для дитини. Ми прагнемо до того, що б іграшка приковувала увагу і могла б на довгий час зайняти дитину. Ми хочемо дати Вам можливість придбати якісну річ вітчизняного виробника, бо вважаємо, що маємо усе необхідне для того, аби виготовляти речі краще, ніж китайці чи європейці. Тому ми впевнені, що Ви будете задоволені покупкою.   Також, ми постійно працюємо над створенням нових моделей, якими будемо поповнювати магазин. Ви можете побачити новинку ще до появи її в магазині, відвідавши розділ "незабаром в продажі".

Нас дуже цікавить Ваша думка, а також Ваші зауваження та побажання. Тому будемо раді спілкуванню з Вами. Ви завжди можете зв'язатись з нами будь яким зручним способом:

Контакти

Програма лояльності.

Ми прагнемо створити комфортні умови нашої співпраці, тому для клієнтів магазину передбачено знижки, бонуси, подарункові сертифікати та накопичувальні бонуси до кожної покупки, які потім можна обміняти на будь яку іграшку. Також, при покупці товарів на суму більш як 500 грн, ми беремо на себе витрати, пов'язані з доставкою.

Партнерська програма.

Ми також пропонуємо Вам заробити реальні гроші з партнерською програмою від нашого магазину. Ви можете зареєструватися як партнер, і отримати партнерське посилання на магазин, яке можна поширювати на різних форумах, дошках оголошень та в соцмережах. Коли клієнт перейде по цьому посиланню і здійснить покупку, ми відрахуємо Вам 10: від суми цієї покупки протягом доби!


Приємних Вам покупок!